Cennik

Cennik usług biura rachunkowego BMBK

Jesteśmy nastawieni na profesjonalną, długofalową współpracę z rozliczeniem w formie comiesięcznego abonamentu. Pragniemy nadmienić, że prezentujemy orientacyjne ceny usług. Kwota za prowadzenie książki przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego dotyczy jednoosobowej działalności gospodarczej. Inne ceny, które podajemy na stronie, odnoszą się do podstawowego pakietu, czyli przetwarzania maksymalnie do 50 sztuk dokumentów miesięcznie. W przypadku Klientów o innych profilach współpracy: obsługa spółek, firm w zakresie pełnej księgowości, obsługi kadrowo-płacowej payroll, prosimy o kontakt z naszym biurem rachunkowym – preferujemy indywidualną wycenę usług. • PLN
  / mies.
  150

  Księga przychodów i rozchodów

  Przedstawiona cena jest wstępną ofertą dla jednoosobowej działalności gospodarczej do 50 dokumentów miesięcznie. Ostateczna cena jest uzależniona od rodzaju dokumentów i wykonywanej działalności.

 • PLN
  / mies.
  100

  Ryczałt ewidencjonowany

  Przedstawiona cena jest wstępną ofertą dla jednoosobowej działalności gospodarczej do 50 dokumentów miesięcznie. Ostateczna cena jest uzależniona od rodzaju dokumentów i wykonywanej działalności.

 • PLN
  / mies.
  500

  Księgi handlowe

  Przedstawiona cena jest wstępną ofertą dla spółki z o.o. do 50 dokumentów miesięcznie. Ostateczna cena jest uzależniona od rodzaju dokumentów i wykonywanej działalności.

 • PLN
  / os
  20

  Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych

  Przedstawiona cena jest wstępną ofertą do kompleksowego rozliczania jednej osoby na etacie lub osoby na umowie cywilno-prawnej.​

 •  
   
  ?

  Sprawozdanie finansowe

  Nasze biuro rachunkowe zajmuje się również przygotowaniem sprawozdań finansowych dla spółek, stowarzyszeń i fundacji.

 •  
   
  ?

  Prace dodatkowe

  Wycena usług dodatkowych takich jak przelewy bankowe, udostępnienie adresu, dodatkowych raportów dla zarządu uzależniona jest od ich rodzaju oraz ilości. Prosimy o kontakt przez formularz lub telefonicznie.

Biuro Kraków

Rynek Główny 34/15
33-332 Kraków
barnowska@gmail.com

show_map

Jeżeli chcą Państwo zapytać o naszą ofertę usług, sprecyzować szczegóły współpracy, np. zlecić nam obsługę księgowości w firmie lub skorzystać z usługi wirtualnego biura – zapraszamy do kontaktu przez formularz. Prosimy o pozostawienie danych kontaktowych, takich jak nazwisko oraz adres e-mail, a następnie o wpisanie treści wiadomości. Możemy także umówić osobistą wizytę w naszej siedzibie w centrum Krakowa.

Napisz do nas / Write to us
captchaWyślij

cookies-eu