Promocje

Poleć nas znajomym

Oferta skierowana jest do dotychczasowych klientów naszego biura.

Za każdego klienta któremu Państwo polecą nasze biuro i z którym podpiszemy umowę na stałą współpracę otrzymają Państwo od nas 2 miesiące obsługi księgowej gratis.

Zmień biuro

Oferta skierowana jest dla funkcjonujących firm, które chcą zmienić biuro rachunkowe.

Jeśli twoja firma już funkcjonuje, ale chcesz zmienić biuro rachunkowe udzielimy Ci 50% rabatu na nasze usługi przez pierwsze 3 miesiące lub za obsługę księgową zapłacisz mniej o 10% niż w poprzednim biurze przez kolejne 6 miesięcy.

Nowa firma

Oferta skierowana jest specjalnie dla nowo powstałych firm.

Pierwszy 1 miesiąc otrzymacie gratis prowadzenie pełnej obsługi księgowej.
Darmowa pomoc przy rejestracji działalności oraz spółki z o.o.

„Polecone nagrodzone”

Oferta skierowana jest dla każdego.

Każdy, kto poleci nasze usługi, a umowa z biurem dojdzie do skutku, otrzyma wynagrodzenie w wysokości kwoty na jaką opiewać będzie pierwszy rachunek poleconego klienta.

Doceniamy lojalność klientów naszego biura rachunkowego oraz pragniemy zachęcić niezdecydowanych do podjęcia współpracy z nami, dlatego przygotowaliśmy specjalne oferty promocyjne.

Kompleksowe usługi biura rachunkowego w atrakcyjnej cenie. Poniżej przedstawiamy oferty promocyjne, dzięki którym twoja firma będzie mogła skorzystać z profesjonalnych usługi księgowych, w tym pełnej obsługi kadrowo-płacowej oraz doradztwa podatkowego na najkorzystniejszych warunkach.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług, indywidualne podejście do każdego z klientów oraz dopasowanie oferty do standardów przedsiębiorstwa.

Biuro Kraków

Ul. Lublańska 34
31-476 Kraków
Tel. 883 409 902
Tel. 12 307 43 43
E-mail: biuro@bmbk.pl

show_map

Biuro Kraków

Os. Złotego Wieku 33/28
31-618 Kraków
Tel. 737 659 171

show_map

Napisz do nas / Write to us

captchaWyślij

cookies-eu