Dokumenty

Dokumenty do pobrania – udzielenie pełnomocnictwa do reprezentacji przed ZUS i Urzędem Skarbowym

Zapraszamy Państwa do pobrania druków dokumentów ZUS-PEL oraz UPL-1.

ZUS-PEL to druk pełnomocnictwa reprezentacji przed organami ZUS. Dokument ten umożliwia upoważnienie danego podmiotu lub osoby do reprezentowania spraw przedsiębiorstwa przed organami ubezpieczeniowymi. Druk przewiduje zarówno możliwość upoważnienia do działania ogólnego, czyli prowadzenia wszystkich spraw przed organami ZUS, jak i upoważnienia szczegółowe, na przykład w sprawie korespondencji czy reprezentowanie Klienta naszego biura w przypadku konkretnej sprawy. Pełnomocnictwo należy złożyć w oddziale ZUS lub w systemie ePUAP, posługując się profilem zaufanym.

UPL-1 to druk pełnomocnictwa dotyczący deklaracji podatkowych składanych drogą elektroniczną. Umożliwia złożenie deklaracji podatkowej za pośrednictwem innej osoby lub podmiotu. Dokument należy złożyć w Urzędzie Skarbowym.

Po kliknięciu w banner z nazwą dokumentu, wybrany przez Państwa plik w formacie PDF zostanie zapisany na dysku Waszego komputera. Dokument można wydrukować i wypełnić odręcznie lub online, korzystając z oprogramowania do edycji plików PDF.

Biuro Kraków

Rynek Główny 34/15
33-332 Kraków
barnowska@gmail.com

show_map

Jeżeli chcą Państwo zapytać o naszą ofertę usług, sprecyzować szczegóły współpracy, np. zlecić nam obsługę księgowości w firmie lub skorzystać z usługi wirtualnego biura – zapraszamy do kontaktu przez formularz. Prosimy o pozostawienie danych kontaktowych, takich jak nazwisko oraz adres e-mail, a następnie o wpisanie treści wiadomości. Możemy także umówić osobistą wizytę w naszej siedzibie w centrum Krakowa.

Napisz do nas / Write to us
captchaWyślij

cookies-eu