Kariera w BMBK Sp. z o.o.

Obecnie rozbudowujemy nasz zespół o kolejnych specjalistów. Jeśli pracujesz z zaangażowaniem i poszukujesz możliwości rozwoju, zgłoś się do nas. Oferujemy Ci angażujące wyzwania zawodowe w zakresie takim jak obsługa księgowa różnej wielkości firm i spółek oraz kompleksowe usługi payroll, w tym praca na rzecz dużych przedsiębiorstw o kapitale zagranicznym.

Pracuj u nas – czekamy na Twoje zgłoszenie!

Jeżeli pragniesz związać swoją karierę z naszą firmą, a także pracować w prestiżowej okolicy krakowskiego rynku, zapraszamy Cię do przesłania CV oraz listu motywacyjnego na adres: biuro@bmbk.pl. Nie zapomnij o dołączeniu w treści życiorysu oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów procesu rekrutacyjnego.

Biuro rachunkowe BMBK Sp. z o.o.  zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.


Biuro Kraków

Rynek Główny 34/15
33-332 Kraków
barnowska@gmail.com

show_map

Jeżeli chcą Państwo zapytać o naszą ofertę usług, sprecyzować szczegóły współpracy, np. zlecić nam obsługę księgowości w firmie lub skorzystać z usługi wirtualnego biura – zapraszamy do kontaktu przez formularz. Prosimy o pozostawienie danych kontaktowych, takich jak nazwisko oraz adres e-mail, a następnie o wpisanie treści wiadomości. Możemy także umówić osobistą wizytę w naszej siedzibie w centrum Krakowa.

Napisz do nas / Write to us
captchaWyślij

cookies-eu