Księgowość

Księgowość

Zlecenie kompleksowej obsługi księgowej zewnętrznej firmie, jaką jest biuro rachunkowe Biuro BMBK sprawi, że będą mogli Państwo w pełni skoncentrować się na dalszym rozwoju własnej firmy. Pozostawiając firmowe finanse w rękach doświadczonych fachowców, zyskują Państwo zarówno czas, jak i swobodę w działaniu.

Zakres naszych usług księgowych:

– prowadzenie KPiR, ryczałtu, karty podatkowej,
– prowadzenie ksiąg handlowych spółek, fundacji i stowarzyszeń,
– sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT), sprawozdań GUS i PFRON,
– sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego,
– sporządzanie raportów oraz analiz na potrzeby zarządu firm,
– sporządzanie raportów kasowych,
– prowadzenie ewidencji środków trwałych, wyposażenia, wartości niematerialnych i prawnych,
– rejestrację oraz aktualizację danych o przedsiębiorstwie w Krajowym Sądzie Rejestrowym, Urzędzie Skarbowym oraz Urzędzie Statystycznym,
– reprezentację naszych Klientów w Urzędzie Skarbowym,
– przygotowanie wniosków o interpretacje podatkowe,
– wykonywanie przelewów za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

Outsourcing księgowości – to się opłaca

Nasza księgowa chętnie zajmie się prowadzeniem podatkowej książki przychodów i rozchodów Państwa firmy. Oferta ta skierowana jest do podmiotów rozliczających się zgodnie z zasadami uproszczonej księgowości. Prowadzenie książki przychodów obejmuje m.in. skrupulatne zapisywanie przychodów firmy, zakupów towarów oraz wydatków ponoszonych w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Jeśli mają Państwo wątpliwości, czy obowiązek prowadzenia książki przychodów również Was dotyczy, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Oferujemy również fachową pomoc księgową w zakresie przygotowywania rocznych sprawozdań finansowych. Są to dokumenty, w których zawarte są informacje na temat sytuacji finansowej firmy w danym okresie. Do ich sporządzania zobowiązane są firmy, które rozliczają się według zasad pełnej księgowości.

Biuro Kraków

Rynek Główny 34/15
33-332 Kraków
barnowska@gmail.com

show_map

Jeżeli chcą Państwo zapytać o naszą ofertę usług, sprecyzować szczegóły współpracy, np. zlecić nam obsługę księgowości w firmie lub skorzystać z usługi wirtualnego biura – zapraszamy do kontaktu przez formularz. Prosimy o pozostawienie danych kontaktowych, takich jak nazwisko oraz adres e-mail, a następnie o wpisanie treści wiadomości. Możemy także umówić osobistą wizytę w naszej siedzibie w centrum Krakowa.

Napisz do nas / Write to us
captchaWyślij

cookies-eu