Promocje

Aktualna oferta promocyjna

Czy poszukujecie Państwo kompleksowej obsługi w atrakcyjnej cenie? Premiujemy zaufanie, zdecydowanie oraz lojalność, doceniając zarówno stałych Klientów, jak i nowych odbiorców, którzy dopiero decydują się na podpisanie umowy. Obecnie oferujemy aż cztery różnorodne pomysły na optymalizację inwestycji we współpracę z nami. Państwa firma będzie mogła skorzystać z profesjonalnych usług księgowych, w tym pełnej obsługi kadrowo-płacowej oraz doradztwa podatkowego na najkorzystniejszych warunkach.

Jesteście Państwo zadowoleni z naszych usług? Warto polecić nas znajomym!

Jako dotychczasowi Klienci naszego biura doceniacie jakość obsługi – obdarzacie nas długofalowym zaufaniem. Jednocześnie, dbając o biznesowe kontakty, bierzecie Państwo udział w spotkaniach networkingowych w swojej branży. Do tego zapewne posiadacie wśród swoich znajomych osoby, które również prowadzą własną działalność lub zarządzają firmami. Mamy dla Was premię: dwa miesiące obsługi księgowej gratis za każdego Klienta, który zgłosi się do nas z Państwa polecenia, a my skutecznie podpiszemy z nim umowę na stałą współpracę.

Zasada win-win – po przejściu do nas, dostaniecie rozsądny rabat

Czy współpracujecie państwo z innym biurem rachunkowym, a koszty usług, takich jak księgowość spółek oraz sprawozdawczość finansowa, spędzają Wam sen z powiek? Z nami możecie je znacząco zmniejszyć! Wystarczy wypowiedzieć umowę z konkurencją i przejść do nas. Udzielimy Wam 50% rabatu na wszystkie nasze usługi (w tym obsługę kadrowo-płacową) przez pierwsze trzy miesiące. Możecie także wybrać atrakcyjną obniżkę opłaty za naszą obsługę księgową – wyniesie Was ona przez 6 miesięcy aż o 10% mniej niż w dotychczasowym biurze rachunkowym.

Zakładacie firmę? Mamy dla Was wyjątkową propozycję!

Promocja „Nowa firma” obejmuje bezpłatny pierwszy miesiąc prowadzenia pełnej obsługi księgowej. Warto podkreślić, że w tym przypadku zupełnie za darmo przygotujemy dla Państwa wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne do rejestracji firmy oraz doradzimy Wam, jaka forma odprowadzania podatku będzie dla Was najkorzystniejsza. Jeżeli chcecie Państwo zarejestrować działalność jako spółkę z o.o., oferujemy zupełnie nieodpłatnie kompleksową pomoc w tym zakresie.

Program „Polecone nagrodzone”Nasza oferta współpracy przyjęła formę programu lojalnościowego, do którego może przystąpić dosłownie każdy. Wystarczy, że polecicie Państwo nasze usługi i przekonacie Klientów do podpisania umowy z naszym biurem. W zamian proponujemy Wam jednorazowe wynagrodzenie w wysokości kwoty, na jaką będzie opiewał pierwszy rachunek każdego skutecznie poleconego przez Was Klienta.

Zapraszamy do wyboru oferty, która optymalnie odpowiada Państwa preferencjom i możliwościom. Nagrodzimy Wasze zaufanie!

Biuro Kraków

Rynek Główny 34/15
33-332 Kraków
barnowska@gmail.com

show_map

Jeżeli chcą Państwo zapytać o naszą ofertę usług, sprecyzować szczegóły współpracy, np. zlecić nam obsługę księgowości w firmie lub skorzystać z usługi wirtualnego biura – zapraszamy do kontaktu przez formularz. Prosimy o pozostawienie danych kontaktowych, takich jak nazwisko oraz adres e-mail, a następnie o wpisanie treści wiadomości. Możemy także umówić osobistą wizytę w naszej siedzibie w centrum Krakowa.

Napisz do nas / Write to us
captchaWyślij

cookies-eu