Rejestracja spółek

Rejestracja spółek – krok ku minimalizacji ryzyka biznesowego

Podczas rozpoczynania działalności gospodarczej mają Państwo do wyboru założenie jednoosobowej firmy oraz możliwość rejestracji spółki z o.o.. Drugi przypadek jest korzystny m.in. dla przedsiębiorców, którzy biorą kredyty inwestycyjne na rozwój biznesu – w razie niepowodzeń, wspólnik spółki z o.o. nie odpowiada majątkiem osobistym, jak ma to miejsce w sytuacji prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej.

Pomagamy przy procedurze rejestracji spółki online. Dzięki współpracy z kancelarią notarialną, optymalizujemy wszelkie wymagane prawem formalności.

Zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie doboru kodów PKD, wysokości kapitału zakładowego oraz umowy najmu siedziby. Zajmujemy się rejestracją w urzędach i innych instytucjach, takich jak:

– Urząd Skarbowy – nadanie numeru NIP oraz numeru VAT EU,

– Zakład Ubezpieczeń Społecznych,

Kompleksowa obsługa w biurze BMBK

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy wirtualny adres w pakiecie razem z rejestracją spółki z o.o. – nasze rozwiązanie w znaczący sposób upraszcza kwestię najmu lokalu dla takiej spółki.

Biuro Kraków

Rynek Główny 34/15
33-332 Kraków
barnowska@gmail.com

show_map

Jeżeli chcą Państwo zapytać o naszą ofertę usług, sprecyzować szczegóły współpracy, np. zlecić nam obsługę księgowości w firmie lub skorzystać z usługi wirtualnego biura – zapraszamy do kontaktu przez formularz. Prosimy o pozostawienie danych kontaktowych, takich jak nazwisko oraz adres e-mail, a następnie o wpisanie treści wiadomości. Możemy także umówić osobistą wizytę w naszej siedzibie w centrum Krakowa.

Napisz do nas / Write to us
captchaWyślij

cookies-eu